Retro závěsná lampa černá 30 cm – Granny Frame

Tento designový výrobek Retro závěsná lampa černá 30 cm - Granny Frame od top výrobce QAZQA snadno seženete právě teď za výhodnou cenu! Nabídka již od 485 Kč
Cena: 485 Kč

Autentické s novým vzhledem. Tato krásná závěsná lampa Granny Frame má design starého stínítka vaší babičky, ale nyní je moderní díky otevřenému designu pouze rámu vyrobeného z tenkého kovového drátu lakovaného v černé barvě.
Díky minimalistickému designu je zdroj světla jasně viditelný, což je zcela v souladu se současnými trendy. Svítilna má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte (max. 60 W). Jděte na pěkný světelný zdroj vlákna, protože je dobře viditelný.
Stínidlo má průměr 30 cm a výšku 26 cm. Celková výška je 94 cm, kterou můžete v případě potřeby zkrátit během instalace. Montážní deska má průměr 10 cm.
Závěsná lampa Granny Frame se perfektně hodí do každého interiéru, protože má něco starého, ale určitě také něco nového a trendy. Tato závěsná lampa Granny Frame je určitě poutačem ve vašem interiéru!

Další produkty z kategorie Zavesna svitidla

Další produkty od výrobce QAZQA


Top