Venkovní nástěnné svítidlo bílé 21,5 cm s potkávacím světlem a senzorem na solární – Daya

Tento zlevněný produkt Venkovní nástěnné svítidlo bílé 21,5 cm s potkávacím světlem a senzorem na solární - Daya s osvědčenou značkou Shada najdete tady teď v akci. Právě teď jen za 1249 Kč
Cena: 1249 Kč

Toto krásné venkovní svítidlo Daya má moderní plastový design. Lampa má nevyměnitelný LED modul 3,5 W a 400 lumenů a je nastavitelná v intenzitě světla.
Je vybaven solárním panelem, známým také jako solární energie. Přes den lampa pohlcuje sluneční paprsky, aby ji nakonec využila od večera do svítání. Vestavěný solární článek je plně funkční bez kabeláže a je napájen AA bateriemi, které se automaticky nabíjejí na slunci…
Díky tomu je super energeticky účinný. Daya je také velmi užitečná! Má různé režimy:
Možnost A zajišťuje automatické rozsvícení světla v noci. Když nedetekuje žádný pohyb po dobu 10 sekund, osvětlení se sníží na 3 %.
Možnost B zajišťuje automatické rozsvícení světla v noci. Když po dobu 10 sekund nezaznamená žádný pohyb, osvětlení zhasne.
. Ideální pro aplikace ve vaší (firemní) budově a jejím okolí, protože má IP65. Dopřejte si pocit bezpečí venku tím, že zvolíte tuto moderní klasiku!

Další produkty z kategorie Solarni svetla

Další produkty od výrobce Shada


Top